/pon.-pt./ 10.00-18.00/

Ubezpieczenia na życie- Warta dla Ciebie i Rodziny

Zdrowia i pieniędzy – tego sobie najczęściej życzymy przy różnych okazjach, bo to bardzo ważne aspekty naszego życia. Któż z nas nie zadaje sobie pytania: co by było gdybym zachorował lub uległ wypadkowi? Czy będzie mnie stać na pokrycie bieżących wydatków i zakup leków? Skąd wezmę na ratę kredytu? Jak poradzi sobie moja rodzina?

 

Zapewnienie sobie oraz swoim bliskim bezpieczeństwa finansowego na wypadek utraty zdrowia i konieczności leczenia jest jedną z ważniejszych potrzeb. Jednym ze sposobów może być dobre ubezpieczenie takie jakie możecie zapewnić sobie w naszym biurze ubezpieczeń w Siedlcach.

 

Każdemu wg potrzeb

W zależności od sytuacji rodzinnej, w jakiej się znajdujemy, mamy różne potrzeby. Oferta Warty została tak skonstruowana, że można ją odpowiednio dopasować zarówno do potrzeb rodzin, rodziców samodzielnie wychowujących dzieci, osób w związkach nieformalnych, singli a także osób w wieku 55 +.

 

Rodzinie objętej ochroną Warta Dla Ciebie i Rodziny, oprócz wsparcia finansowego w razie wypadku, choroby czy śmierci partnera polisa zapewnia też wiele innych świadczeń, m.in. wizytę położnej w trakcie ciąży czy trenera fitness dla matki po porodzie. Co ważne, w ubezpieczeniu nie ma znaczenia stan cywilny – partner jest traktowany na równi z małżonkiem.

Osobom samodzielnie wychowującym dziecko polisa,oprócz wypłaty w razie problemów ze zdrowiem rodzica lub dziecka, zapewnia także np. wizytę u lekarza specjalisty, wizytę pediatryczy też organizację i pokrycie kosztów prywatnych lekcji dla dziecka podłuższej chorobie.

Warta nie zapomniała też o potrzebach singli, którzy mogą liczyć na wsparcie w czasie choroby i  pomoc po wypadku np. na rowerze. –  w takiej sytuacji, jeśli doszło do obrażeń ciała zapewnimy w ramach polisy m.in. transport i naprawę zepsutego podczas wypadku roweru..

Osoby powyżej 55 roku życia mogą korzystać ze specjalnie przygotowanych wariantów ochrony, zapewniających pomoc finansową w razie choroby lub wypadku. Dodatkowo polisa zapewnia także m.in. wizytę u lekarzy specjalistów, organizację rehabilitacji, dofinansowanie aparatu słuchowego, pomoc w sprzątaniu grobów bliskich iopiekęnad zwierzętami podczas choroby. Można otrzymać również wypłatę z okazji narodzin wnuczka.

Ja widać oferta Warty jest bardzo elastyczna. Co ważne, zawarcie umowy ubezpieczenia nie wymaga przeprowadzania żadnych badań lekarskich, umowa podpisywana podczas jednej wizyty w naszym biurze.  Zaletą jest też cena, która jest stała dla danego wariantu ochrony i niezależna od wieku.

 

Dowiedz się więcej i zadbaj o bezpieczeństwo swoje i najbliższych z polisą.  To nie kosztuje wiele a w trudnych chwilach może bardzo pomóc.

Zadzwoń: 575-215-515 lub przyjdź do naszej Agencji Ubezpieczeń w Siedlcach przy ul. Chrobrego 11